Арбітр у полі: Костянтин Труханов (Харків)
Асистент арбітра: Максим Чертоляс (Херсон)
Асистент арбітра: Андрій Скрипка (Кіровоград)
Резервний арбітр: Юрій Вакс (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу ФФУ: Ігор Ярменчук (Київ)
Директор матчу ФФУ: Григорій Сімонов (Київ)

Володимир Мазяр , головний тренер ФК "Сталь" :

Можу сказати коротко: у деякій мірі, я не зміг достукатися до своїх футболістів. При такому рахунку, коли команда програє, то це програє тільки головний тренер. Значить, є недопрацювання... Усю провину за цю поразку я беру на себе.

Склалося враження, що вашу команду вибив з колії швидкий гол. І вона після цього не змогла зібратися...

Якщо я зараз буду сидіти й казати, що нам завадило виграти чи програти... Я можу зараз хіба що захистити своїх футболістів. Те, що сталося, могло трапитися з будь-якою командою... Говорю ще раз: якщо такий рахунок, то в цій поразці вина тільки головного тренера.

Мирон Маркевич , головний тренер ФК "Дніпро" :

Ми досить серйозно готувалися до гри, тому що "Сталь" – далеко непроста команда. Те, що вони сьогодні програли з великим рахунком, ні про що не говорить. До цього команду якщо й перемагали, то дуже важко. Тому ми налаштовували футболістів на досить серйозну гру, хоча й розуміли, що в нас у четвер непроста гра з "Сент-Етьєном". Але чемпіонат є чемпіонат, і була можливість приблизитися до лідерів. Я задоволений настроєм команди на гру. Те, що забили, – також добре, але головне – зберегти цю тенденцію й надалі.

У таких матчах є резон ставити когось з молодих хлопців, того ж Баланюка, який добре проявляє себе в дублі. Давати йому хоча б півгодини...

Вам не догодиш. У нас у четвер гра з "Сент-Етьєном", до якої треба готувати склад. Буде гра на кубок – я поставлю молодих, хай грають. Треба ж дивитися трохи вперед.

У Селезньова закінчується контракт, і він дивиться в бік "Шахтаря". Ставите ви питання про те, щоб зберегти його в команді?

Тут навіть двух думок не може бути. Звичайно, я хочу, щоб Селезньов залишився. Євген – хороший форвард і людина. Обов'язково в команді він повинен залишитися. Але який буде контракт – це вже справа клубу. Я хочу, щоб він залишився, а далі вже керівництво клубу повинно з ним розмовляти і як можна скоріше підписувати контракт.

Оцініть дії Безуса в цьому матчі. Останнім часом ви його критикували.

Ця гра повинна стати для нього відправною точкою. Роман може грати набагато краще. Сьогодні Безус показав себе з хорошого боку. Дуже добре, що він старався, грав у відборі, давав хороші передачі. Усе залежить від нього, для мене всі рівні.

Сьогодні Селезньов вийшов дуже вмотивований. Це якось пов'язано з тим, що в матчі з Іспанією його випустили тільки на останні хвилини?

Можливо, я не знаю. Це ви, напевно, у нього спитайте. Усі футболісти вийшли сьогодні з хорошим настроєм, і Селезньов у тому числі.

У футбольному житті кожної команди мають місце не тільки яскраві та переможні, але й провальні матчі – матчі, коли не виходить буквально нічого. Саме до цієї категорії для дніпродзержинської "Сталі" можна віднести сьогоднішню зустріч з "Дніпром". Важко сказати, що призвело до такого плачевного результату. Напевно, на це питання належить відповісти тренерському цеху "сталеварів".

У стартовому складі дніпродзержинців особливих кадрових перестановок не відбулося, за винятком однієї: місце в "рамці" воріт зайняв Олександр Бандура. Вихід Каленчука був очікуваний, оскільки заздалегідь було відомо, що наш капітан відновився після травми.

Уже на 7-й хвилині зустрічі номінальні гості відкрили рахунок. Андерсон Піко заробив штрафний недалеко від бровки, а Ротань замість очікуваної подачі зі штрафного закрутив м'яч у ближній кут, заставши Бандуру зненацька – 0:1. Не минуло й десяти хвилин, як "Дніпру" вдалося провести другий м'яч. Чигринський зі своєї половини зробив вивірену передачу на Матеуса, який скористався неузгодженими діями захисників і воротаря, відправивши м'яч у порожні ворота – 0:2.

Після цього "сталевари" стрепенулися й спробували перехопити ініціативу, створивши кілька непоганих моментів, але удару Каленчука не вистачило точності, а гол Кулача не був зарахований через те, що Козак перед цим підіграв собі рукою. Остаточно зламав дніпродзержинців третій пропущений м'яч, який став ще більш безглуздим, ніж два попередніх. Бандура, розігравши із захисником удар від воріт, отримав "круглого" назад і, спробувавши обіграти Селезньова, втратив м'яч, дозволивши Євгену закотити його в порожні ворота. Ну що тут скажеш? Чотири удари в площину воріт у першому таймі – і три голи. Це був нокаут. Ще раз наприкінці тайму міг відзначитися Селезньов, але м'яч після його удару влучив у поперечину.

У перерві Володимир Мазяр змінив Бандуру на Паньківа. Але тільки Юрій вийшов на поле, як був змушений діставати м'яч із сітки воріт. Андерсон Піко метрів на 30 викинув аут, Матеусу в боротьбі з Пшеничним вдалося прострелити, а Селезньов, підставивши ногу, знову забив – 0:4. Цей гол остаточно зламав "сталеварів". Моральних сил опиратися вже не було. На 62-й хвилині вийшовший на заміну Федорчук зробив передачу на Селезньова, який оформив хет-трик – 0:5.

Наші футболісти намагалися атакувати, прагнучи забити хоч гол престижу. Запам'яталася атака "сталеварів", коли Дебелко і Кулач вийшли на одного Папу Гуйє, але передача на Владислава Роману не вдалася. А "дніпряни" забили ще один м'яч – цього разу з пенальті, призначеного за знесення Бруно Гами. Свій четвертий м'яч у грі забив Євген Селезньов.

Сьогодні був найбільш невдалий матч "сталеварів" у сезоні. Однак посипати попелом голову не варто, хоча розібратися в його причинах слід дуже уважно. Як кажуть, краще один раз програти 0:6, ніж шість разів по 0:1. Будемо чекати реабілітації наших футболістів у кубковій грі проти криворізького "Гірника", яка відбудеться в середу, 28 жовтня, на стадіоні "Метеор".